Yhteystiedot:
Suomen Helakeskus Oy
Porttivahti 3
60100 Seinäjoki
Vaihde 010 4724 720
 
Käyntiosoite:
Rekkaväylä 7
Seinäjoki
 
Sähköpostiosoitteet ovat muotoa
etunimi.sukunimi@helakeskus.fi
 
Toimitusjohtaja
Martti Niemi
040 5128 721
martti.niemi@helakeskus.fi
 
Myynti
myynti@helakeskus.fi
Vaihde 010 4724 720
 
Jari Hissa
Länsi-Suomi ja tekninen tuki
050 3540 615
jari.hissa@helakeskus.fi
 
Jouni Raja
Länsi-Suomi
Huonekaluteollisuuden myyntipäällikkö
050 0262 481
jouni.raja@helakeskus.fi
 
 
Teemu Karjalainen
Pohjois-Suomi
050 3428 374
teemu.karjalainen@helakeskus.fi
 
Olavi Hällbacka
Etelä- ja Lounais-Suomi
050 4313 411
olavi.hallbacka@helakeskus.fi
 
Erkki Mäki-Kahma
Itä-Suomi
040 0600 675
erkki.maki-kahma@helakeskus.fi
 
Kirsi Valo
Kaupan ketjut ja projektimyynti
044 5502 396
kirsi.valo@helakeskus.fi
 
Osto
Kirsi Elmeranta 
Tuotepäällikkö
+358 44 5502 395
kirsi.elmeranta@helakeskus.fi
 
Kimmo Palomäki
Tuotepäällikkö
+358 44 5502 394
kimmo.palomaki@helakeskus.fi
 
 
Hanna Salonsaari 
Tuotepäällikkö
+358 44 5502 397
hanna.salonsaari@helakeskus.fi
 
Varasto
Jari Hemminki
Varastopäällikkö
044 7628 082
jari.hemminki@helakeskus.fi
 
Lisäksi varastossa 
Mauri Eronen
Antti Juurakko
Jussi Järvinen
Tarmo Mansikkaharju
Turo Vainioniemi
 
Taloushallinto
Airi Kulmala
Laskutus 
044 5502 160
airi.kulmala@helakeskus.fi
 
Mari Koskela
Kirjanpito / Myyntireskontra
044 5502 387
mari.koskela@helakeskus.fi
 
Leena Malkamäki
Talouspäällikkö
044 5502 193
leena.malkamaki@helakeskus.fi
 

Suomen Helakeskus Oy
Porttivahti 3
60100 Seinäjoki
Vaihde 010 4724 720

Käyntiosoite:
Rekkaväylä 7
Seinäjoki

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@helakeskus.fi

Toimitusjohtaja
Martti Niemi
040 5128 721
martti.niemi@helakeskus.fi

Myynti
myynti@helakeskus.fi
Vaihde 010 4724 720

Jari Hissa
Länsi-Suomi ja tekninen tuki
050 3540 615
jari.hissa@helakeskus.fi

Jouni Raja
Länsi-Suomi
Huonekaluteollisuuden myyntipäällikkö
050 0262 481
jouni.raja@helakeskus.fi

Teemu Karjalainen
Pohjois-Suomi
050 3428 374
teemu.karjalainen@helakeskus.fi

Olavi Hällbacka
Etelä- ja Lounais-Suomi
050 4313 411
olavi.hallbacka@helakeskus.fi

Erkki Mäki-Kahma
Itä-Suomi
040 0600 675
erkki.maki-kahma@helakeskus.fi

Kirsi Valo
Kaupan ketjut ja projektimyynti
044 5502 396
kirsi.valo@helakeskus.fi

Osto

Kirsi Elmeranta
Tuotepäällikkö
+358 44 5502 395
kirsi.elmeranta@helakeskus.fi

Kimmo Palomäki
Tuotepäällikkö
+358 44 5502 394
kimmo.palomaki@helakeskus.fi

Hanna Salonsaari
Tuotepäällikkö
+358 44 5502 397
hanna.salonsaari@helakeskus.fi

Varasto

Jari Hemminki
Varastopäällikkö
044 7628 082
jari.hemminki@helakeskus.fi

Lisäksi varastossa 

Mauri Eronen
Antti Juurakko
Jussi Järvinen
Tarmo Mansikkaharju
Turo Vainioniemi

Taloushallinto

Airi Kulmala
Laskutus
044 5502 160
airi.kulmala@helakeskus.fi

Mari Koskela
Kirjanpito / Myyntireskontra
044 5502 387
mari.koskela@helakeskus.fi

Leena Malkamäki
Talouspäällikkö
044 5502 193
leena.malkamaki@helakeskus.fi